"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

PROMOCJA SOKÓW I JABŁEK OBJĘTYCH SYSTEMEM „ROLNICTWO EKOLOGICZNE”

Operacja, mająca na celu promocję produktów ekologicznych: jabłek i soków warzywno-owocowych na rynku polskim i za granicą, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3 „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych”, poddziałanie 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

PRZEWIDYWANE WYNIKI

Wynikiem operacji będzie poprawa konkurencyjności producentów rolnych oraz promocja produktów objętych systemem rolnictwa ekologicznego w szeroko zasięgowej kampanii informacyjno- promocyjnej.

Jabłko burak

KOMPOZYCJA IDEALNA

Połączenie pełnego słodyczy jabłka z wyrazistym smakiem buraka sprawdza się od lat. Przybierając formę soku zachowuje wszystko, co najlepsze z dojrzałych owoców i warzyw. Spróbuj go, by rozpieścić swoje podniebienie naturalnymi darami pól i sadów. Nie wierzymy, że istnieje ktoś, kto nie lubi soku jabłkowego. Po dodaniu do niego buraka nabiera pięknego, głębokiego bordowego koloru. Zyskuje także na smaku oraz wartościach odżywczych. Uwielbiamy takie kompozycje! Sięganie do plonów rodzimego rolnictwa jeszcze nigdy nas nie zawiodło. Sok jabłko burak wypij do posiłku lub potraktuj jako pełną witamin przekąskę. Bo u nas zdrowo znaczy smacznie.

icon

Jabłko brzoskwinia szpinak

KOMPOZYCJA IDEALNA

Zielony sok o słodkim smaku - czy to połączenie tylko dla odważnych? Z całą pewnością nie! Jabłko i brzoskwinia stanowią zgrany duet, a dodatek liści szpinaku tylko go wzbogaca. Smakowo i odżywczo. Szpinak jest cennym źródłem między innymi żelaza, potasu oraz witaminy C. To wiemy wszyscy. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że równie doskonale co dodany do posiłków, sprawdza się w formie soku. W małej szklanej butelce zamknęliśmy wszystko, co najlepsze z natury. Soczyste jabłko, słodka brzoskwinia i pełen wartości odżywczych szpinak. To owocowo-warzywne połączenie, w którym zasmakuje nie tylko Papaj.